You are currently viewing Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA!

Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA!

12 maja w czytelni Filii nr 2 przy ul. Sezamkowej w ramach Tygodnia Bibliotek odbyły się zajęcia edukacyjno-rozrywkowe dla uczniów klasy V ze Szkoły Podstawowej nr 13.

Uczestników spotkania zapoznano z księgozbiorem i zasadami korzystania z biblioteki oraz pokazano, że poprzez wspólną zabawę każdy może znaleźć w bibliotece coś ciekawego i interesującego oraz przyjemnie spędzić czas. Uczniowie aktywnie brali udział w zajęciach, odpowiadali na zadawane pytania, z zainteresowaniem słuchali przekazywanych informacji. Bardzo chętnie oglądali wyeksponowane na mini-wystawce książki – stare, wydane jeszcze w XIX wieku ; pokazano też książki w wersji mini, była również książka o największym formacie oraz najcięższa.

Na zakończenie miłego spotkania każdy otrzymał słodką niespodziankę.