Audiobook – książka czytana

W skarżyskiej bibliotece publicznej od roku 1989 (z małymi przerwami) prowadzony jest Oddział Książki Mówionej w Filii nr 1 przy ul. Towarowej 20. Początkowe zbiory  jakie gromadzono to kasety magnetofonowe […]

W skarżyskiej bibliotece publicznej od roku 1989 (z małymi przerwami) prowadzony jest Oddział Książki Mówionej w Filii nr 1 przy ul. Towarowej 20. Początkowe zbiory  jakie gromadzono to kasety magnetofonowe z nagranymi książkami, które czytał lektor. Od 2008 roku zbiory specjalne tj. audiobooki, jakie gromadzi Oddział  to książki nagrane na płytach CD-ROM  w formacie mp3 (1150 tytuły literatury w tym ponad 200 tytułów dla dzieci i młodzieży). Właśnie te nowatorskie działania biblioteki w zakresie rozwoju bibliotekarstwa oraz kreowania nowoczesnego i przyjaznego miejsca do obcowania z kulturą zostały uznane przez spółkę Ateria i Audiobook.pl, które wyróżniły nasza instytucję Certyfikatem NOWOCZESNA BIBLIOTEKA 2013.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej formy  czytania książek.

Czytelnik zapisany do naszej Biblioteki może korzystać ze wszystkich zbiorów, jakie gromadzone są w naszych filiach i oddziałach.

Audiobook

audiobook - certyfikat