You are currently viewing Noc Bibliotek VII edycja „Czytanie wzmacnia” – zaproszenie

Noc Bibliotek VII edycja „Czytanie wzmacnia” – zaproszenie

Do tegorocznej, VII edycji Nocy bibliotek, która odbywa się pod hasłem: Czytanie wzmacnia, włączyła się nasza biblioteka.
Serdecznie zapraszamy 9 października w godzinach od 18:00 do 22:00 do budynku Filii nr 1 przy ulicy Towarowej 20 na szereg atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla czytelników.

Od godziny 18:00 będzie wyświetlony film familijny, na który serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6+ i ich opiekunów.
Natomiast na godzinę 20:00 zaplanowany jest film niespodzianka dla dorosłej publiczności.

Wypożyczalni dla dorosłych będzie można wziąć udział w Randce w ciemno z książką.
Na czym polegać będzie ta atrakcja? Otóż książki o różnej tematyce (m.in. kryminalnej, przygodowej, obyczajowej) będą zapakowane w papier pakowy. Czytelnik, na podstawie krótkiego opisu umieszczonego na opakowaniu, zadecyduje czy ukrytą książkę wypożyczy do przeczytania. Jego wybór dowolnej książki, zostanie zapisany na koncie czytelnika. Jednak zawartość paczki powinna być rozpakowana dopiero w domu. Tutaj trzeba zaznaczyć, że zwrot danej książki nie będzie możliwy tego samego dnia.
Podczas trwania Nocy bibliotek wypożyczalnia dla dorosłych oferuje możliwość wypożyczeń i zwrotów.

Dla miłośników aforyzmów, przygotowaliśmy wystawę 13 cytatów o… czyli dosłownie, romantycznie i pikantnie o miłosnych uniesieniach.

Całą imprezę umili słodki poczęstunek, kawa i herbata.
Impreza jest bezpłatna, wszystkich serdecznie zapraszamy do Biblioteki przy ul. Towarowej.

Noc bibliotek 2021

Zdjęcie 1 z 1