You are currently viewing Sezamkowy zakątek – Czytamy i bawimy się

Sezamkowy zakątek – Czytamy i bawimy się

„Zna ulica Sezamkowa trzy magiczne proste słowa, chcesz ich użyć to zapraszam: proszę, dziękuję przepraszam”.

Cykliczne spotkania w bibliotece przy ulicy Sezamkowej odbywające się raz w miesiącu łączą zabawę literacką z rozwijaniem talentów wśród dzieci uczestniczących w zajęciach pozalekcyjnych . Budowanie poczucia własnej wartości i uczenia wartości moralnych oraz motywowanie uczniów do czytania są celem zajęć literacko – plastycznych.
Dnia 9 marca dzieci ze  Szkoły Podstawowej nr 13 pod opieką p. Beaty Adamskiej uczestniczyły w takiej imprezie i prezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne , plastyczne i logiczne. Jednocześnie wzięły udział  w wyborze Mistrza Pięknego Czytania. Nagrodą były słodycze. Spotkanie w bibliotece jest przecież słodkie i miłe.