You are currently viewing Skarżysko  – Moje Miasto

Skarżysko – Moje Miasto

Skarżysko – Moje Miasto

Dnia 2 czerwca 2017 oddział dziecięcy filii nr 2 gościł gimnazjalistów klasy 1a z Zespołu Szkół Publicznych Nr 1 wraz z polonistą p. Renatą Kubik w ramach zajęć, jakie przygotowano na DNI MIASTA SKARŻYSKA –KAMIENNEJ 2017.

Uczniowie przygotowali i zaprezentowali pomysłowe plakaty: Miasto moich marzeń, Skarżysko-Kamienna wczoraj i dziś, opowiadali o ulubionych miejscach wypoczynku i rekreacji, zabytkach i ciekawych miejscach, które warto zobaczyć. Świetnie znali historię naszego miasta, co udowodnili uczestnicząc w quizie o Skarżysku-Kamiennej.

Na zakończenie edukacyjnego spotkania wręczono Dyplom – podziękowanie dla klasy 1a Gimnazjum nr1 za aktywny udział w obchodach Dni Skarżyska. Podziękowanie otrzymała również p. Renata Kubik za zaangażowanie w promowanie kultury i czytelnictwa w naszym mieście. Niespodziankę sprawił słodki poczęstunek przygotowany dla uczestników spotkania w bibliotece przy ulicy Sezamkowej.