You are currently viewing Zagadki z misiowej szufladki

Zagadki z misiowej szufladki

W tym roku obchodziliśmy kolejną rocznicę Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia!
Z tej okazji w dniach 25, 28, 30 listopada w bibliotece przy ul. Sportowej (Filia nr 4) dzieci mogły wysłuchać opowieści związanych z historią powstania misia oraz rozwiązywać „Zagadki z misiowej szufladki” za które były obdarowywane łakociami i zakładkami do książek.
Dzieci miały również okazję samodzielnie czytać wcześniej przygotowane wiersze o misiach. Sympatyczne maskotki są głównymi bohaterami wielu książek mieszczących się w naszych zbiorach bibliotecznych. Spotkania odbyły się w filii  bibliotecznej oraz Szkole Podstawowej nr 3  w bibliotece. Dzieci przy okazji spotkania miały możliwość poznać nieco bliżej bibliotekę, w której zawsze będą mile widziani i zachęcani do odkrywania nowych, niesamowitych książkowych przygód.