You are currently viewing Narodowe Czytanie. Aleksander Fredro.

Narodowe Czytanie. Aleksander Fredro.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka , Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej oraz Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w ramach ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie. Aleksander Fredro” organizują czytanie fragmentów utworów pisarza, i w związku z tym, gorąco zapraszają wszystkich chętnych do uczestnictwa w imprezie.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka , Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej oraz Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w ramach ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie. Aleksander Fredro” organizują czytanie fragmentów utworów pisarza, i w związku z tym, gorąco zapraszają wszystkich chętnych do uczestnictwa w imprezie.