You are currently viewing Plan imprez: czerwiec 2013

Plan imprez: czerwiec 2013

Skarżyskie Targi Książki – impreza w ramach obchodów 90-lecia nadania praw miejskich , współorganizator – SBP – Koło skarżyskie.
1 – 2 czerwca – Miejskie Centrum Kultury

„Skarżyski pociąg do czytania” – impreza w ramach XII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, cykl spotkań w bibliotece lub przedszkolach, na których będą czytane dzieciom fragmenty książek (przez bibliotekarza lub wychowawcę).
1 – 8 czerwca oddz. dziec. filia nr 1 (ul. Sokola 38) i filia nr 2 (ul. Towarowa 20)
Osoby odpowiedzialne:
Anna Czajkowska, Barbara Rogozińska, Adriana Moryś

12 czerwca, godz. 16:00 – filia nr 1 – ul. Sokola 38
Moderator: Agnieszka Kołodziej

„Najlepszy czytelnik biblioteki dziecięcej” – rozstrzygnięcie IV edycji konkursu na najlepszego czytelnika biblioteki dziecięcej oraz wręczenie laureatom nagród.
Konkurs zorganizowany we współpracy z SBP – Koło skarżyskie.
14 czerwca – g. 16.00 – Biblioteka, filia nr 1 (ul. Sokola 38- sala konferencyjna)

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Miecugowem
18 czerwca – g. 17.00
Miejskie Centrum Kultury – ul. Słowackiego 25