You are currently viewing III edycja konkursu Biblioteka i Bibliotekarz Roku Województwa Świętokrzyskiego

III edycja konkursu Biblioteka i Bibliotekarz Roku Województwa Świętokrzyskiego

III edycja konkursu Biblioteka i Bibliotekarz Roku Województwa Świętokrzyskiego

W dniu 20 czerwca 2008 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Kielcach odbyła się uroczystość wręczenia nagród w III edycji konkursu dla Biblioteki i Bibliotekarza Roku Województwa Świętokrzyskiego. Miło nam poinformować, że Kapituła Konkursu pod Patronatem Marszałka Województwa nominowała pracownice Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skarżysku-Kamiennej

Panią Agnieszkę Kołodziej (wypożyczalnia i czytelnia dla dzieci; ul. Sokola) i panią Małgorzatę Polakowską (czytelnia główna; ul. Sokola) do tytułu Bibliotekarza Roku 2007. Cztery osoby z województwa świętokrzyskiego otrzymały takie nominacje.

To dla nas duże wyróżnienie i zaszczyt, spośród 296 bibliotek publicznych województwa świętokrzyskiego corocznie otrzymywać nominację i nagrody w tym konkursie.

Przypomnijmy:
w I-ej edycji konkursu instytucja nasza otrzymała tytuł – Biblioteka Roku 2005,
w II-ej edycji konkursu zdobyliśmy nominacje do nagrody – Biblioteka Roku 2006 oraz nominację do tytułu Bibliotekarza Roku 2006 – dla pani Agnieszki Kołodziej.