You are currently viewing „Mała Książka – Wielki Człowiek”

„Mała Książka – Wielki Człowiek”

• Post category:Wydarzenia

Z radością informujemy, że Natalia i Janek, nasi czytelnicy, którzy biorą udział w kampanii „Mała Książka – Wielki Człowiek” zebrali już wszystkie naklejki na swoich Kartach Małego Czytelnika i odebrali piękne dyplomy.

GRATULUJEMY!!!

Jednocześnie serdecznie zapraszamy rodziców z dzieci w wieku przedszkolnym do odwiedzenia naszej biblioteki i rozpoczęcia czytelniczej przygody.

Akcja „Mała Książka – Wielki Człowiek” jest projektem realizowanym przez Instytut Książki, finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Każde dziecko w wieku 3 – 6 lat, które odwiedzi bibliotekę wraz z rodzicami otrzyma nieodpłatnie Wyprawkę Czytelniczą oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki, przedszkolak otrzyma nakleję, a po zebraniu dziecięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem.

ZAPRASZAMY !!!