You are currently viewing „Cztery pory roku z książką – WIOSNA” – rozstrzygnięcie konkursu

„Cztery pory roku z książką – WIOSNA” – rozstrzygnięcie konkursu

26 marca 2024 r. w siedzibie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się wręczenie nagród uczestnikom internetowego konkursu:
„Cztery pory roku z książką – WIOSNA”.

Konkurs trwał od 13 do 22 marca i został przeprowadzony na platformie społecznościowej Facebook. Polegał na zamieszczeniu na profilu biblioteki pod postem konkursowym komentarza z nazwiskiem autora i tytułem ulubionej książki, która kojarzy się z wiosną.

Uczestnicy konkursu podzielili się swoimi opiniami o przeczytanych wiosennych książkach, nie zabrakło również zdjęć publikacji w wiosennych aranżacjach.

Spotkanie przebiegło w bardzo przyjemnej i serdecznej atmosferze.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i tak piękne przywitanie wiosny w naszej bibliotece.

Komentarz Ewy Kwiatkowskiej

Zdjęcie 4 z 4

Anita Głowińska - Kicia Kocia. Wiosna Dla dzieci książka to doskonała, oznaki wiosny dostrzec pomaga: pąki na drzewach i pierwsze kwiaty przebiśniegi, zawilce, przlaszczki, sasanki. Wraz z Kocią Kocią to wszystko poznamy dlatego cała serię książek Kici Koci z biblioteki gorąco polecamy.