You are currently viewing Kobieta z biblioteki | Sulari Gentill

Kobieta z biblioteki | Sulari Gentill

Morderca jest wśród nas…

Przy jednym stole w Bibliotece Publicznej w Bostonie spotyka się czworo nieznajomych. Każdy z nich ma powód, by tego ranka przebywać w czytelni.

Winifred Kincaid – pisarka z Australii, która przyjechała do Stanów Zjednoczonych na stypendium. Marigold Anastas – 23-letnia ekscentryczna, energiczna studentka psychologii ze skłonnościami do stalkingu, licznymi tatuażami oraz kolczykiem w nosie. Whit Metters – student prawa na Harvardzie, który robi wszystko, by wylecieć z uczelni i uniknąć pracy w kancelarii rodziców. Cain McLeod – również pisarz, zbierający materiały do swojej następnej powieści.

Kiedy nagle ciszę biblioteki rozdziera krzyk przerażonej kobiety, wszystko wskazuje na to, że jedno z nich jest zabójcą. Pytanie tylko – kto?

„Kobieta z biblioteki” to trzymająca w napięciu, wielowarstwowa historia, w której nic nie jest do końca takie, jakie się wydaje. Powieść Sulari Gentill to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy uwielbiają książki o książkach. To również obowiązkowa lektura dla wielbicieli zagadek trzymających czytelnika w niepewności aż do ostatniej strony.

źródło: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5075122/kobieta-z-biblioteki