You are currently viewing „Skarby Biblioteki Narodowej”

„Skarby Biblioteki Narodowej”

• Post category:Wydarzenia

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na uroczyste otwarcie wystawy „Skarby Biblioteki Narodowej”. Wystawa prezentuje najcenniejsze zabytki rękopiśmienne znajdujące się w największej bibliotece publicznej w Polsce; w Bibliotece Narodowej w Warszawie.

Tematycznie ekspozycja jest skierowana do uczniów szkół średnich oraz dorosłych odbiorców.
Już w tej chwili zapraszamy do jej zwiedzania osoby indywidualne.

Wystawa dotarła do nas specjalnym transportem właśnie z Biblioteki Narodowej i jest niewątpliwie wystawą unikatową. Czujemy się wyróżnieni, mogąc znaleźć się w gronie zaledwie siedmiu bibliotek publicznych w Polsce, które mają możliwość zaprezentować wystawę swoim mieszkańcom. Niestety, wystawa będzie u nas tylko kilka dni.

Otwarcie, zaplanowane dopiero na 19 grudnia, jest przygotowywane pod kątem uczniów szkół średnich, gdyż bardzo nam zależy, aby to oni byli głównymi odbiorcami wystawy.
Oczywiście będzie nam miło gościć tego dnia wszystkich Państwa.

Zapraszamy serdecznie.