You are currently viewing Imprezy towarzyszące wystawie pocztówek Skarżyska-Kamiennej z kolekcji Marcina Medyńskiego – podsumowanie wystawy

Wystawa pocztówek Skarżyska-Kamiennej z kolekcji Marcina Medyńskiego wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Od uroczystego otwarcia, które miało miejsce 18 marca w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej chętnych do obejrzenia wystawy nie brakowało. W związku z tym w dniach 6 i 7 kwietnia sam autor kolekcji oprowadzał zwiedzających. Dodatkowo dla zainteresowanych odbyło się spotkanie, na którym p. Marcin Medyński wygłosił wykład o historii skarżyskiej pocztówki. Zwiedzaniu wystawy towarzyszyły wspomnienia i rozmowy o naszym mieście.