You are currently viewing Relacja z akcji „Uwolnij książkę”

Relacja z akcji „Uwolnij książkę”

Dnia 11.05.2022 r. przed Urzędem Miasta przy ulicy Legionów pracownicy naszej biblioteki rozdawali mieszkańcom książki. To już druga akcja bookcrossingowa w wykonaniu bibliotekarzy, która cieszy się powodzeniem wśród czytających osób. Po raz pierwszy przeprowadzono ją w zeszłoroczne wakacje.
Skarżyszczanie chętnie sięgali do koszyka z książkami w celu wyszukania ciekawej lektury. Tegoroczną akcją zainteresowało się Radio Plus z Radomia, które podjęło się relacji z wydarzenia. Warto podkreślić również, że dziennikarze zwrócili uwagę na inne imprezy, które przygotowaliśmy w ramach obchodów XIX edycji „Tygodnia Bibliotek”.
Korzystając z okazji, zapraszano również na kolejną imprezę  organizowaną przez bibliotekę – spotkanie autorskie z Katarzyną Zdanowicz, które odbędzie się niebawem w bibliotece przy ul. Towarowej.