You are currently viewing Relacja z trzeciej akcji „Zabierz książkę na wakacje”

Relacja z trzeciej akcji „Zabierz książkę na wakacje”

W dniu 13.08.2021 r. odbyła się po raz trzeci wakacyjna, plenerowa akcja pt.: Zabierz książkę na wakacje. Bibliotekarze z Filii nr 1 udali się do kolejnej dzielnicy miasta, aby rozdawać mieszkańcom Skarżyska książki bookcrossingowe, zakładki i ulotki promujące bibliotekę i czytelnictwo.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10:00 przy Miejskim Centrum Kultury, następnie „biblioteka objazdowa” ruszyła w stronę budynku Urzędu Miasta.
Mieszkańcy miasta z zainteresowaniem przeglądali książki, które potem zabierali ze sobą do domu. Dużą popularnością cieszyły się kryminały, literatura obyczajowa, a także książki dla najmłodszych czytelników.

Ostatnia już akcja rozdawania książek zaplanowana jest na 27.08.2021 r. i rozpocznie się przy fontannie obok ulicy Norwida.
Serdecznie zapraszamy.