You are currently viewing Relacja z drugiej akcji „Zabierz książkę na wakacje”

Relacja z drugiej akcji „Zabierz książkę na wakacje”

W dniu 23.07 br. pracownicy Filii nr 1 Biblioteki przy ul. Towarowej kontynuowali wakacyjny cykl imprezy plenerowej pod hasłem: „Zabierz książkę na wakacje”. Mieszkańcom miasta wręczano książki wraz z zakładkami i ulotkami promującymi Bibliotekę.

Tym razem impreza miała miejsce przy ulicy 1 Maja oraz przy budynku I LO im. J. Słowackiego. Po raz kolejny znakiem rozpoznawczym objazdowej biblioteki bookcrossingowej był rower wraz ze stojącym na nim koszykiem z książkami.

Ewent cieszył się sporym zainteresowaniem Skarżyszczan. Mieszkańcy sami szukali bibliotekarzy, aby móc wybrać książkę dla siebie. Dużą popularnością cieszyły się książki Katarzyny Grocholi, Paulo Coelho, Guillaume Musso, oraz Harlana Cobena.

Kolejne wydarzenie zaplanowane jest na 13.08 br. i rozpocznie się przy Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku o godz.10:00.

Serdecznie zapraszamy.