You are currently viewing E-booki w bibliotece

E-booki w bibliotece

Szanowni Czytelnicy,

Ci z Was, którzy są zapisani w skarżyskiej Bibliotece publicznej, mogą skorzystać z oferty stanowiącej alternatywę dla książek w wersji drukowanej.
W aplikacji Legimi, całkowicie za darmo i bez limitu jest dostępnych ponad 63 000 tytułów e-booków (także w języku ukraińskim). D
ostęp do tej bazy książek będzie możliwy dla „naszego” Czytelnika przez miesiąc od momentu uzyskania kodu dostępu.
Czytasz kiedy chcesz i gdzie chcesz, a jedyny wymóg jaki musisz spełniać, to aktualny zapis w Bibliotece. Po prostu trzeba być aktywnym [zapisanym] czytelnikiem w jednej z czterech naszych filii bibliotecznych i mieć aktualne [odnowione] w danym roku konto biblioteczne, aby otrzymać kod dostępu do Legimi.
Indywidualny kod dostępu, który Czytelnik otrzymuje od Bibliotekarza jest ważny przez miesiąc i uprawnia do czytania przez 30 dni od momentu użycia go i wykorzystania. Działa to podobnie jak wypożyczanie z biblioteki książek do domu na określony czas.
Nie ma jednak kar za przetrzymanie książek, ponieważ po miesiącu kod wygasa i Czytelnik nie ma uprawnień do dalszego czytania.

W sytuacji, gdy kod wygaśnie, a chcemy czytać dalej i korzystać z aplikacji Legimi, trzeba zgłosić się w bibliotece głównej (ul. Towarowa) lub napisać na adres poczty elektronicznej prośbę o wydanie kolejnego kodu (na następne 30 dni) uprawniającego do czytania oraz podanie numeru karty czytelnika.

Wspomniany kod dostępu można uzyskać osobiście (przy okazji wypożyczeń) lub pisząc na adres: kontakt@biblioteka24.eu

Przypominamy, że mamy w ofercie dla wszystkich mieszkańców powiatu skarżyskiego, nawet tych, którzy nie są zapisani do naszej Biblioteki i nie mają konta bibliotecznego, e-booki w świętokrzyskiej eczytelni.  W zakupionych przez Bibliotekę  bazach IBUK Libra do dyspozycji Użytkowników, całkiem za darmo, jest ponad 2100 tytułów publikacji (głównie popularnonaukowych). Po kody dostępu , które są ważne przez rok, można zgłosić się w Bibliotece głównej (Filia nr 1 – ul. Towarowa 20) lub  pisząc na adres:  kontakt@biblioteka24.eu

.

Zdjęcie 1 z 1

Drogi Czytelniku, w aplikacji Legimi znajdziesz książki popularnonaukowe jak i literaturę piękną najlepszych autorów polskich i zagranicznych, nowości oraz bestsellery do poczytania na komputerze, tablecie lub smartfonie, wymogiem jest tylko ściągnięcie aplikacji na urządzenie, na którym będziesz czytać.

..