Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską

Szanowni Państwo, 22 października 2020 r. o godzinie 12.00 na kanale You Tube Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Kielcach odbędzie się spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską –  autorką m.in. sagi rodzinnej […]

Szanowni Państwo,

22 października 2020 r. o godzinie 12.00 na kanale You Tube Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Kielcach odbędzie się spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską –  autorką m.in. sagi rodzinnej „Stulecie winnych” na podstawie której powstał serial obyczajowy.

Spotkania on-line organizowane są w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, który jest dofinansowany ze środków Instytutu Książki.

Zapraszamy serdecznie nie tylko członków naszego Klubu Książki,  ale wszystkich zainteresowanych.

Pobierz “Ałbena-Grabowska-spotkanie-autorskie-plakat.pdf” Ałbena-Grabowska-spotkanie-autorskie-plakat.pdf – Pobrano 6 razy – 4 MB