You are currently viewing WAŻNY KOMUNIKAT

WAŻNY KOMUNIKAT

• Post category:archiwum

Szanowni czytelnicy, Biblioteka będzie nieczynna do odwołania.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 12 marca 2020 r. aż do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie działalności twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki, z projekcją filmów lub nagrań wideo w kinach, na otwartym powietrzu lub w pozostałych miejscach oraz działalności klubów filmowych, działalności bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostałej działalności związanej z kulturą.

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa i zarządzeniami odgórnymi wszystkie cztery filie Biblioteki będą nieczynne dla użytkowników. Czytelnicy, którym kończy się termin zwrotu wypożyczonych książek lub audiobooków, będą mieli prolongatę na wypożyczone materiały biblioteczne.