„Miś i przyjaciele”– ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„Miś jest mały i puchaty Miś jest fajny i kudłaty Miś jest gruby jak ta kula Misia zawsze się przytula”   25 listopada w „Święto Pluszowego Misia”– najlepszego przyjaciela dzieci […]

„Miś jest mały i puchaty

Miś jest fajny i kudłaty

Miś jest gruby jak ta kula

Misia zawsze się przytula”

25 listopada w Święto Pluszowego Misia”najlepszego przyjaciela dzieci biblioteka dziecięca Filii nr 2 przy ul. Sezamkowej  gościła uczniów klasy II c Szkoły Podstawowej Nr 13. W czasie naszych zajęć dzieci bawiły się  pluszakami opowiadając historie o nich, czytały im wiersze, a także wykonywały prace plastyczne za pomocą misiowych stempli.

Podczas spotkania poznały historię pluszowego misia zwiedzając wystawę pt.: „Mój przyjaciel miś”. Na dzieci czekały misiowe niespodzianki, mogły też wypożyczyć książki o tematyce misiowej ze zbiorów biblioteki dziecięcej.