You are currently viewing 101 rocznica odzyskania niepodległości –  Lekcja Śpiewania 1/101 – Zaproszenie

101 rocznica odzyskania niepodległości – Lekcja Śpiewania 1/101 – Zaproszenie

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. prof. W. Sedlaka i Szkoła Muzyczna I stopnia im. Z. Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej zapraszają 11 listopada br. o godz. 15:00 do sali koncertowej szkoły muzycznej (Plac Floriański 14) na Lekcję Śpiewania 1/101.

1 – bo obie instytucje organizują wspólnie po raz pierwszy koncert, na którym publiczność będzie głównym wykonawcą, a 101 bo to 101. rocznica odzyskania niepodległości Polski, którą będziemy świętować w tym roku. Głosami prowadzącymi śpiew publiczności będą nauczyciele szkoły muzycznej. Dla tych, którzy znają na pamięć tylko pierwsze zwrotki popularnych pieśni i piosenek patriotycznych, biblioteka przygotowuje okolicznościowe śpiewniki, które będzie można dostać tuż przed koncertem. Patronat nad imprezą objęła Biblioteka Polskiej Piosenki, która w Krakowie organizuje takie koncerty od 2002 roku.

Zapraszamy do wspólnego śpiewania w Święto Niepodległości.

Zdjęcie 1 z 1