You are currently viewing Mała Książka – Wielki Człowiek

Mała Książka – Wielki Człowiek

Wyprawki Czytelnicze dla trzylatków w skarżyskiej bibliotece.

Nadal trwa kampania „Mała książka – wielki człowiek” Instytutu Książki. W ramach ubiegłorocznej edycji  akcji „Mała książka – Wielki Człowiek” najmłodsi czytelnicy oddziałów  dla dzieci naszej Biblioteki odbierają już dyplomy „Małego czytelnika”Zachęcamy rodziców dzieci, które jeszcze nie są zapisane do biblioteki, aby odwiedzili Oddziały dziecięce ze swoimi pociechami i dali swojemu dziecku szansę, by mogło zostać Wielkim Człowiekiem.

Wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie.

„Mała Książka – wielki człowiek” jest to kampania społeczna organizowana przez Instytut Książki. Projekt skierowany jest do trzylatków i ich rodziców, udział w nim mogą wziąć wszystkie dzieci urodzone w 2016 roku, zarówno te już zapisane do biblioteki, jak i zupełnie nowi czytelnicy.