You are currently viewing Imprezy cykliczne w 2019

Imprezy cykliczne w 2019

Imprezy cykliczne organizowane w ciągu roku:

1. „Sezamkowy zakątek” – cykl spotkań literacko-plastycznych tematycznie związanych z porą roku, rocznicami i świętami okolicznościowymi. Zabawy literackie oraz pouczające i inspirujące zajęcia plastyczne z wykorzystaniem różnych materiałów i technik.
Raz w miesiącu, piątek, g. 15.00 , oddz. dziec. Filii nr 2 (ul. Sezamkowa)

2. „Minutka z bajką” – zajęcia dla przedszkolaków, w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom. Bibliotekarz odwiedza maluchy w przedszkolu lub przyjmuje ich w bibliotece i na spotkaniach tych czyta im krótkie bajeczki, opowiadania, wierszyki oraz rymowanki. Zajęcia urozmaicane są zagadkami, piosenkami i wspólną zabawą.
Raz w kwartale, oddz. dziec. Filii nr 2 (ul. Sezamkowa)

3. „Przystanek Czytankowo” – zajęcia literackie dla dzieci, na których połączona będzie zabawa i edukacja.
Raz w kwartale, oddz. dziec. Filii nr 1 (ul. Towarowa)

4. Dyskusyjny Klub Książki – spotkania sympatyków książki, którzy przy ciastku i kawie dyskutują o przeczytanych książkach.
Spotkania raz w miesiącu,  moderator

5. „Opowieści Sowy” – bajkowe łamigłówki i zgaduj zgadule.
Pierwsza środa miesiąca g. 15.00, Filia nr 4 (ul. Sportowa)

6.Klub przyjaciół żółwika Franklina” – głośne czytanie przez bibliotekarza opowiadań o przygodach Franklina.
Raz w kwartale,  Filia nr 4 (ul. Sportowa)