You are currently viewing Jaki znak Twój? – Orzeł Biały! – rozstrzygnięcie konkursu

Jaki znak Twój? – Orzeł Biały! – rozstrzygnięcie konkursu

18 maja 2018 r. w Bibliotece przy ul. Towarowej 20 odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Jaki znak Twój? – Orzeł Biały!”. Konkurs zorganizowany był przez filie dla dzieci PiMBP i adresowany do uczniów z klas I-III szkół podstawowych.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej techniką dowolną przedstawiającej godło Polski. Do Biblioteki wpłynęło 118 prac z 11 szkół podstawowych.

Wyniki konkursu:
I miejsce(4 równorzędne)

Angelika Ołownia (Szkoła Podstawowa nr 1)
Marcel Wrona (Prywatna Szkoła Podstawowa)
Michał Gruszczyński ( Szkoła Podstawowa 8)
Antoni Gwóźdź (Szkoła Podstawowa 7)

Wyróżnienia: Julia Brzezińska (SP Skarżysko Kościelne), Kacper Borcuch (SP Majków), Judyta Borej (SP Majków), Marta Sokołowska (SP Prywatna), Patrycja Wolska (SP Prywatna), Aleksandra Wilczyńska (SP Prywatna), Julia Kubicz (SP 7), Krystian Walkiewicz (SP 5), Alan Mazurkiewicz(SP 3), Aleks Hałaczkiewicz (SP 2).

Puchar za najliczniejszy udział dzieci w konkursie otrzymała Szkoła Podstawowa nr 7.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy a laureatom gratulujemy.