You are currently viewing Kobiety są jak kwiaty – wystawa

Kobiety są jak kwiaty – wystawa

W Filii nr 2 przy ul. Sezamkowej otwarto wystawę prac p. Marii Zbroi „Kobiety są jak kwiaty”.
Maria Zbroja – członek  klubu „SKART” przy Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Z wykształcenia magister bibliotekoznawstwa i informacji naukowej, jest również absolwentką Studium Nauczycielskiego, wydział filologii polskiej. Zajmuje się rysunkiem, którym interesuje się od dziecka. Jej dziecięce marzenia o rysunku teraz się spełniają. Interesuje ją wszystko, co nas otacza…przyroda, ludzie. Rysunek to cały jej świat i piękna bajka, to jej pasja i sens życia.

Jej prace wystawiane były w galerii klubu „SKART” przy kościele Matki Bożej Ostrobramskiej, w Miejskim Centrum Kultury oraz w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej.
Od 2008 roku w bibliotece zaprezentowano następujące wystawy prac p. Marii Zbroi :
„Portrety”
„Pejzaże”
„Portrety dziecięce. Matka i dziecko”
„Róże”
„Cztery pory roku”
„Owoce i kwiaty

Wystawę zwiedzać można do 25 sierpnia w godzinach pracy biblioteki tj. od 10.00 do 18.00
Zapraszamy!