You are currently viewing Podróż do krainy marzeń – Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

Podróż do krainy marzeń – Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

Podróż do krainy marzeń”

Dnia 30 marca w Podróż do krainy marzeń wybrali się uczniowie klasy IIIA SP13 z wychowawcą p. Agatą Nowek odwiedzając bibliotekę przy ulicy Sezamkowej.
Uczniowie opowiadali Co to są marzenia?, Czy marzenia są potrzebne?, Czy wszystkie się spełniają?.
Wspólnie z bibliotekarzem dotarły na Wyspę Marzeń spotykając tam różne zwierzęta , które przedstawiały w formie pantomimy. Kolejnym zadaniem dzieci były Znaleziska z Wyspy Marzeń i ich przeznaczenie. Motywem przewodnim był wiersz Marzenia H. Niewiadomskiej.
Na zakończeniu spotkania z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA KSIĄŻKI DLA DZIECI uczniowie wypożyczyli ulubione książki.

[accordion][spoiler title=”Uczniowie klasy IIIA SP13 z wychowawcą p. Agatą Nowek” icon=”arrow-circle-1″ style=”fancy” open=”yes”]

[/spoiler][/accordion]