You are currently viewing Plan imprez – grudzień 2015

Plan imprez – grudzień 2015

Kodowanie w bibliotece – mistrzowie kodowania.
Zapraszamy na zajęcia w ramach Godziny Kodowania.
Godzina kodowania to globalna akcja, w której udział biorą dziesiątki milionów uczniów z ponad 180 krajów. Jednogodzinne samouczki są dostępne w ponad 40 językach. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Godzina kodowania jest dostępna dla wszystkich.
8 grudnia, 15:30 – 17:30, filia 1 – ul. Towarowa 20

„Wesoły Mikołaj” – okolicznościowa impreza biblioteczna zorganizowana we współpracy z przedszkolami.
9 grudnia – godz. 9:30, oddz. dziec. filii nr 2 – ul. Sezamkowa 23

„Mikołajkowa impreza” – spotkanie zorganizowane we współpracy z klasami pierwszymi Szkoły Podstawowej nr 13 i wychowankami Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego (w ramach integracji i resocjalizacji środowisk).
11 grudnia – godz. 9:00 oddz. dziec. filii nr 2 – ul. Sezamkowa 23

Dyskusyjny Klub Książki – spotkanie z grupą osób, które lubią czytać i rozmawiać o lekturze, poznawać nowych autorów i gatunki literackie.
14 grudnia, 16:00, filia 1 – ul. Towarowa 20

WYSTAWA: