You are currently viewing Dzień Babci i Dziadka w bibliotece

Dzień Babci i Dziadka w bibliotece

Dnia 23.01.2015 r. w Oddziale Dziecięcym Filii nr 2 Biblioteki Publicznej w Skarżysku-Kamiennej odbyło się spotkanie zorganizowane z okazji przypadającego 21 i 22 stycznia Dnia Babci i Dziadka.

W spotkaniu uczestniczyli mali czytelnicy biblioteki i ich dziadkowie. Dzieci zaprezentowały program w formie wspólnej zabawy, by w ten sposób wyrazić swoją miłość: śpiewały piosenki (m.in. z animacji Disneya pt. „Kraina Lodu”), tańczyły, mówiły wierszyki i przedstawiły krotką formę teatralną pt. „Rok i jego dzieci”.

W podziękowaniu za miłość i poświęcenie wnuki wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane serca i drzewka szczęścia życząc dużo zdrowia i stu lat życia. Nie zabrakło też skromnego poczęstunku w postaci piernikowych serduszek i ciasteczek Babuni.