You are currently viewing PORANEK Z BAJKĄ

PORANEK Z BAJKĄ

„PORANEK Z BAJKĄ”
Dnia 13, 26, 28 lutego  oraz  03 i 05 marca  2014 roku,  bibliotekę  na ulicy Sokolej 38, odwiedziły dzieci z Przedszkola Nr7, przedszkolacy z Lipowego Pola oraz  dzieci z  Niepublicznego Przedszkola „PLANETA-DZIECKA” , natomiast w marcu  grupy 5-6-latków  z  Przedszkola Nr 10 i  Przedszkola  Nr 6.
Przedszkolaki z zapartym tchem śledziły perypetie dzielnego Koziołka Matołka, tytułowej postaci książki Kornela Makuszyńskiego pt. „120 przygód Koziołka Matołka.”  Zwiedziły bibliotekę, wzięły udział w koziołkowych zabawach. Największe zainteresowanie dzieci wzbudziły jednak niezwykłe książki – zabawki : w których poruszają się zwierzęta, ukryte są pirackie skarby, kompasy czy  niezwykły kosmos w 3D.  W 5-u spotkaniach uczestniczyło 140 osób.