You are currently viewing Franklin wielkim odkrywcą – Franklinowe popołudnia

Franklin wielkim odkrywcą – Franklinowe popołudnia

Minął kolejny miesiąc, więc miłośnicy Franklina 12 marca spotkali się na kolejnym spotkaniu w bibliotece dla dzieci. Tym razem zajęcia oparte zostały o opowiadanie pt. : „Franklin wielkim odkrywcą”. Dzięki opowiadaniu dzieci dowiedziały się kto to jest odkrywca, czym się zajmuje i jakim cechami się charakteryzuje. Grając w franklinową grę „w podskokach przez las” odkrywając, co kryje się za drzewami, tak jak mały żółwik dzieci stawały się odkrywcami. Zainteresowanie dzieci wzbudziła kolorowa tęcza, którą postanowiły namalować. A bibliotekarz opowiedział dzieciom z czego jest zrobiona tęcza i kiedy powstaje. Dzieci, które mają ochotę wspólnie spędzić 1,5 godziny z żółwikiem Franklinem zapraszamy na kolejne spotkanie 16 kwietnia.