You are currently viewing Konkurs księgarni audiobook.pl

Konkurs księgarni audiobook.pl

konkurs-2-1Szanowni Państwo,

Księgarnia audiobook.pl ogłasza konkurs  pt. „Najlepsza recenzja miesiąca”. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać krótką recenzję na specjalnie do tego przygotowanej stronie www. Do ich pisania i wysyłania zachęcamy wszystkich Bibliotekarzy, przyjaciół Bibliotek oraz oczywiście Czytelników.

Nagrody

Uczestnicy konkursu mają możliwość wygrania bonu o wartości 200 zł na zakupy w sklepie Audiobook.pl oraz Audeo.pl. Nagrodę w tej samej kwocie otrzyma także biblioteka, do której zapisany jest Czytelnik. Niniejszy konkurs ma na celu zwiększenie zainteresowania audiobookami wśród szerokiej społeczności Czytelników.

Jak to działa?

Każda biblioteka może dobrowolnie przyłączyć się do konkursu poprzez umieszczenie w opakowaniu audiobooka specjalnej ulotki informującej o konkursie. Na niej znajduje się indywidualny numer Państwa biblioteki.

Szczegóły dotyczące regulaminu zostały zamieszczone na stronie lubimyaudiobooki.pl/regulamin, gdzie można znaleźć również informacje o przebiegu konkursu.