You are currently viewing Plan imprez: marzec 2013

Plan imprez: marzec 2013

Plan imprez na marzec 2013.

Spotkanie autorskie z Magdaleną Zawadzką – spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki (projekt realizowany we współpracy z Instytutem Książki w Warszawie)
20 marca 2013 r. godz. 17:00 – Miejskie Centrum Kultury ul. Słowackiego 25

„Śladami naszych przodków” – lekcje biblioteczne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, które mają na celu przybliżenie historii Skarżyska-Kamiennej; impreza w ramach obchodów 90-lecia nadania praw miejskich.
Marzec – Czyt. Nr 2 w filii nr 2. – ul. Towarowa 20
Osoba odpowiedzialna: Danuta Żyła

„Czy wiesz gdzie mieszkasz?” – multimedialne lekcje biblioteczne dla gimnazjalistów, które mają na celu przybliżenie historii Skarżyska-Kamiennej; impreza w ramach obchodów 90-lecia nadania praw miejskich.
Marzec – Czyt. Gł. w filii nr 1
Osoba odpowiedzialna: Agnieszka Kołodziej

„Skarżysko w legendzie” – lekcje biblioteczne dla uczniów szkół podstawowych; impreza w ramach obchodów 90-lecia nadania praw miejskich
Marzec – Oddziały dziecięce w filii nr 1 (ul. Sokola 38) i filii nr 2 (ul. Towarowa 20)
Osoby odpowiedzialne:Anna Czajkowska, Barbara Rogozińska, Adriana Moryś

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki – 13 marca 2013 – godzina 16:00 – ul. Sokola 38
Moderator: Agnieszka Kołodziej

WYSTAWA
„Z Torunia do gwiazd” – wystawa przybliżająca życie i pracę naukową Mikołaja Kopernika (470 rocz. wydania dzieła „O obrotach sfer niebieskich” oraz śmierci autora dzieła).
Marzec – ul. Sokola 38

Przypominamy również o imprezach cyklicznych, informację o nich można znaleźć pod  podanym linkiem. Serdecznie zapraszamy!