Wystawy grupy Co-arto

6 lipca 2009 w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej na ul. Sokolej 38 odbył się wernisaż Grupy fotograficznej „Co-arto”. W tym roku grupa zaprezentowała dwie wystawy. Pierwsza (zlokalizowana na parterze) pt. „Rydno – miejsce nieznane”, poświęcona jest rezerwatowi archeologicznemu Rydno. Zdjęcia zamieszczone w tej części przedstawiają przede wszystkim piknik archeologiczny ale nie brakuje również zdjęć krajobrazu z okolic rezerwatu.

Natomiast na pierwszym piętrze zlokalizowana jest druga część wystawy „Świętokrzyskie pejzaże” – zamieszczone na niej zdjęcia ukazują piękno krajobrazu z terenu województwa świętokrzyskiego.
Swoje prace prezentują: Katarzyna Gritzmann, Ewelina Adamczyk, Piotr Adamczyk, Andrzej Adamczyk, Andrzej Staśkowiak, Przemysław Kosiński, Paweł Wężyk. Wystawę Rydno – miejsce nieznane można oglądać do 7 sierpnia, natomiast „Świętokrzyskie pejzaże” wystawione będą do końca wakacji. Serdecznie zapraszamy.