You are currently viewing Książki online dla każdego

Książki online dla każdego

• Post category:Wydarzenia

Przypominamy, że Biblioteka wykupiła na platformie IBUK Libra dostęp do ponad 4500 tytułów literatury pięknej i popularnonaukowej dla wszystkich chętnych, nawet jeśli nie są zarejestrowanymi czytelnikami naszych filii bibliotecznych.

Tym samym mają Państwo możliwość skorzystania – bezpłatnie – z ponad 2300 tytułów beletrystyki w formacie pdf, wśród których znajdują się romanse i powieści obyczajowe, kryminały i powieści sensacyjne, literatura faktu i fantasty., a także literatura dla dzieci.

Dla osób kształcących się jest dostępna literatura popularnonaukowa i podręczniki z różnych dziedzin wiedzy, również ponad 2200 tytułów oraz kilkaset tytułów prasy fachowej.

Zachęcamy do skorzystania z tej formy czytania, bowiem każdy znajdzie tu coś do poczytania online, kiedy chce i gdzie chce – na swoim komputerze, tablecie bądź smartfonie.

Wystarczy pobrać kod PIN z biblioteki.

Całkowicie za darmo! Kody PIN można uzyskać bezpośrednio w Bibliotece głównej (ul. Towarowa 20) u pracownika Czytelni lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: kontakt@biblioteka24.eu

Informacje na temat aktywacji kodu dostępu dostępna jest pod adresem: https://libra.ibuk.pl/#help

Uzyskując dostęp do IBUK Libra możecie przeczytać książki m. in. takich autorów jak:

• Karolina Wilczyńska
  • Magdalena Witkiewicz