Audiobook – książka czytana

W skarżyskiej bibliotece publicznej od roku 1989 (z małymi przerwami) prowadzony jest Oddział Książki Mówionej. Początkowe zbiory do Oddziału, jakie gromadzono to kasety magnetofonowe z nagranymi książkami (527 tytułów), które […]

W skarżyskiej bibliotece publicznej od roku 1989 (z małymi przerwami) prowadzony jest Oddział Książki Mówionej. Początkowe zbiory do Oddziału, jakie gromadzono to kasety magnetofonowe z nagranymi książkami (527 tytułów), które czytał lektor. Od 2008 roku audiobooki, jakie gromadzi Oddział  – idąc z duchem czasu i nowymi technologiami – to książki nagrane na płytach CD-ROM i DVD (322 tytuły). Właśnie te nowatorskie działania biblioteki w zakresie rozwoju bibliotekarstwa oraz kreowania nowoczesnego i przyjaznego miejsca do obcowania z kulturą zostały uznane przez spółkę Ateria i Audiobook.pl, które wyróżniły nasza instytucję Certyfikatem NOWOCZESNA BIBLIOTEKA 2013.

Audiobook

audiobook - certyfikat