You are currently viewing Ferie z biblioteką – „Przyjaciele Bałwanka”

Ferie z biblioteką – „Przyjaciele Bałwanka”

Przyjaciele Bałwanka”– Ferie online z Biblioteką

W roku 2021 nadal mamy zamkniętą dla użytkowników Bibliotekę, a wszystkie zajęcia i imprezy, w tym ferie zimowe, zmuszeni jesteśmy robić online.

Biblioteka dziecięca w Filii nr 2 przy ul. Sezamkowej podczas tegorocznych ferii trwających od 4 do 17 stycznia zachęcała do spędzania czasu z książką. A dokładnie z serią książek Mądra Mysz, Kicia Kocia, Basia, które zaleca również Fundacja ABCXXI „Cała Polska czyta dzieciom”.

Książeczki z tych serii wydawniczych są dostępne w naszej bibliotece.

Zapraszamy do zamawiania konkretnych tytułów książek poprzez Katalog on-line lub telefonicznie (tel. 41 25 12 134)

Biała zima przyszła do nas,
białą zimę chcemy mieć

iglo z lodu zbudujemy