You are currently viewing Komunikat – Biblioteka niedostępna do 31 stycznia

Komunikat – Biblioteka niedostępna do 31 stycznia

Szanowni Czytelnicy,

w związku z przedłużeniem okresu zamknięcia dla użytkowników instytucji kultury, informujemy że wszystkie Filie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej
w Skarżysku-Kamiennej, będą
niedostępne dla czytelników do 31 stycznia 2021 r.

Biblioteka jest czynna, ale funkcjonuje w ograniczonym czasie i zakresie. Zamówienia na konkretne tytuły można składać poprzez Katalog on-line (system biblioteczny) lub telefonicznie w Filii do której jest zapisany Czytelnik. Realizacja wypożyczeń obywa się po wcześniejszym uzgodnieniu dnia i godziny odbioru lub zwrotu książek (bez kontaktu bezpośredniego z bibliotekarzem).

Zachęcamy do korzystania on-line z zasobów dostępnych w bazach IBUK LIBRA (literatura piękna i popularnonaukowa) lub w aplikacji Legimi (dla aktywnych czytelników).
Chętnych do otrzymania kodów dostępu prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres: kontakt@biblioteka24.eu

Książka na wynos

Zdjęcie 1 z 1