You are currently viewing Plan imprez – grudzień 2018

Plan imprez – grudzień 2018

• Post category:Wydarzenia

„Wierzcie w Mikołaja!” – okolicznościowa impreza biblioteczna zorganizowana we współpracy z przedszkolami i szkołami.
6 grudnia, oddz. dziec. Filii nr 2 (ul. Sezamkowa)

Spotkanie z bajką – Mikołaj nie jedno ma imię – zajęcia literackie dla młodszych dzieci, na których czytane będą wierszyki i opowiadania o Mikołaju, a wszystko urozmaicone zabawą.
6 grudnia, oddz. dziec. Filii nr 1 (ul. Towarowa)

Dyskusyjny Klub Książki – spotkania sympatyków książki, którzy przy ciastku i kawie dyskutują o przeczytanych książkach.
10 grudnia o godz. 16:00, Filia nr 1 (ul. Towarowa)

Kobieta ma głos” –  spotkania edukacyjne z okazji 100. rocznicy nadania kobietom praw wyborczych (1918-2018) oraz  w ramach obchodów jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Sto lat temu Polska odzyskała niepodległość, a Polki po raz pierwszy uzyskały prawa wyborcze. Zajęcia dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych wzbogacone są prezentacją multimedialną dotyczącą historii naszej ojczyzny z początków XX w.
12 grudnia, Czytelnia w Filii nr 1 (ul. Towarowa)

WYSTAWA:

„Czucie i wiara silniej mówią do mnie, niż mędrca szkiełko i oko” – wystawa przybliżająca życie i twórczość wieszcza narodowego Adama Mickiewicza
Od 21 grudnia – Filia nr 2, ul. Sezamkowa