You are currently viewing Korowód bajkowych postaci – Ferie w bibliotece

Korowód bajkowych postaci – Ferie w bibliotece

Biblioteka za sprawą naszych czytelników podczas feryjnych zajęć zamieniała się stopniowo w zimową krainę. Chłopcy w oczekiwaniu na niezwykłych bajkowych gości dekorowali salę balonami, tworzyli gwiazdki śniegowe, bałwanki i inne zimowe elementy.

Ferie w bibliotece dziecięcej zakończyły się Korowodem bajkowych postaci prezentowanych przez dzieci z Przedszkola Nr 16 w przepięknych bajkowych strojach. Bohaterowie bajek ciesząc się, że goszczą przedszkolaków, mogli spotkać się z nimi również na kartach książek W Krainie Bajek spotkały się; Myszki Miki, Czerwone Kapturki, Królowie i Książęta, Krasnale i Czarodzieje, świetnie bawił się też uroczy Wróbelek Elemelek. Dziękujemy pani Elżbiecie Spadło i przedszkolakom, którzy odwiedzili biblioteką przy ulicy Sezamkowej uczestnicząc w zabawach integracyjnych i zgaduj-zgaduli.