You are currently viewing Światowy Dzień Pluszowego Misia I

Światowy Dzień Pluszowego Misia I

25 listopada to Światowy Dzień Pluszowego Misia. O ulubieńcu nie tylko najmłodszych pamiętały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 z klas I – III i „O”, które 24 listopada przyszły do biblioteki aby uczcić 115 urodziny najmilszej przytulanki wszystkich – Pluszowego Misia.
Nasi goście do biblioteki przynieśli swoje maskotki, o których chętnie opowiadali. Na spotkaniu dzieci poznały historię powstania Pluszowego Misia opowiedzianą przez bibliotekarza oraz wysłuchały fragmentów opowiadań o pluszowych misiach. Dzieci chętnie uczestniczyły w misiowych grach, zabawach i konkursach. Obejrzały książki nie tylko o misiach ale i niedźwiedziach. Wspólnie namalowały portret misia. Dzieciom i ich opiekunom, p. Kindze Bugajskiej, Magdalenie Nowak i Beacie Półtorak bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę.