You are currently viewing Bajkowy zawrót głowy

Bajkowy zawrót głowy

23 września 2016 r. w bibliotece dla dzieci przy ul. Towarowej mieliśmy zaszczyt gościć dzieci z przedszkola Planeta Dziecka wraz z opiekunami. Przedszkolaki brały udział w zajęciach zabawowo-edukacyjnych Bajkowy Zawrót Głowy, które zorganizowane były z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek przypadającego na miesiąc wrzesień. Dzieci słuchając czytanego przez bibliotekarza opowiadania H. Bechlerowej pt. „Otwórz okienko” wcielały się w postacie występujące w bajce. Maluchy biorąc udział w zabawach „Zamieszanie w Krainie Bajek” oraz quizie bajkowym wykazały się dużą znajomością literatury dziecięcej. Gości naszych bardzo zainteresowały książki znajdujące się w bibliotece, które chętnie oglądały. Przedszkolakom oraz ich opiekunom dziękujemy za udział w zajęciach.

no images were found