You are currently viewing Sezamkowy Zakątek – podsumowanie
zajęcia cykliczne

Sezamkowy Zakątek – podsumowanie

W roku szkolnym 2014/2015 w oddziale dziecięcym biblioteki przy ulicy Sezamkowej 23 odbywały się zajęcia cykliczne tj. „Każde dziecko to potrafi”, „Sezamkowy zakątek” i „Multiedukacyjne spotkania z książką”. Były to zajęcia plastyczne, edukacyjne, teatralne, literackie i rozrywkowe, które przyniosły wiele radości wszystkim uczestnikom. W spotkaniach uczestniczyły dzieci, które chętnie odwiedzają bibliotekę i są jej stałymi czytelnikami. Zajęcia cykliczne wrócą do biblioteki we wrześniu, natomiast na czas wakacji przygotowano odrębną ofertę.

Już teraz zapraszamy na Sezamkową wszystkie dzieci, które chcą ciekawie spędzić wakacyjny czas. Letnie zajęcia będą odbywać się codziennie o godzinie 13.00.