You are currently viewing Bal u Królowej Śniegu

Bal u Królowej Śniegu

„BAL U KRÓLOWEJ ŚNIEGU”
Dnia 27 lutego 2015 r. w bibliotece na ul. Sezamkowej 23 odbyła się zabawa taneczno-ruchowa dla najmłodszych będąca uwieńczeniem ferii zimowych w bibliotece. Podczas spotkania odbyły się konkursy z nagrodami: balonowe zagadki zimowe, gwiezdne wojny z udziałem dzieci z zimowiska i świetlicy ze Szkoły Podstawowej Nr 5, czy wyprawa po śnieżną kulę, którą należało przynieść na łyżce.
Gdy na „Balu Królowej Śniegu” stopniały lody, pięknie przebrane maluchy z Przedszkola nr 16 uczestniczyły w „Rewii Mody”. Natomiast Królowa Śniegu – Julia czytała dzieciom bajkę pt. „Pani Zima…”, jej zastępczyni Daria zaśpiewała wspólnie z dziećmi piosenkę – „Kraina Lodu”. Taniec śnieżynek i inne zabawy ruchowe sprawiły, że czytelnikom dopisywały humory i wszyscy świetnie się bawili.
Podczas tegorocznych ferii podczas zabaw plastycznych i słodkich turniejów najważniejsza była umiejętność dzielenia się radością z drugą osobą.