Spotkanie z Olgą Rudnicką

Olgą Rudnicką

7 maja 2014 r. o godzinie 17:00
do biblioteki, ul. Sokola 38 w Skarżysku-Kamiennej

Olga Rudnicka – popularna autorka powieści kryminalnych, z wykształcenia pedagog. Przez czytelników nazywana drugą Joanną Chmielewską. Na co dzień pracuje jako asystentka osoby niepełnosprawnej w Polskim Komitecie Pomocy Społecznej w Śremie. W 2008 r. zadebiutowała powieścią Martwe jezioro, które zostało bardzo ciepło przyjęte przez czytelników. Na swoim blogu pisze o sobie, że jest obdarzona ironicznym spojrzeniem na realia współczesnego świata. Jej osobiste zainteresowania poza literaturą oscylują wokół koni i muzyki. Do tej pory ukazały się następujące książki autorki: Martwe jezioro, Czy ten rudy kot to pies? Zacisze 13, Zacisze 13. Powrót, Lilith, Natalii 5, Cichy wielbiciel, Drugi przekręt Natalii.