Podsumowanie Akcji „Ferie w Bibliotece”

„Spotkania w stumilowym lesie”– pod takim hasłem przebiegały ferie w bibliotece przy ul.Sokolej. Na zajęciach dla najmłodszych -„Witajcie przyjaciele” czytano fragmenty książek A.A. Milne „Kubuś Puchatek”,uzupełnieniem były -„Zabawy z Kubusiem Puchatkiem”:quizy,zabawy literackie, oraz mini-konkursy cieszące się dużym powodzeniem.

„Kubuś Puchatek zapraszał…” dzieci do zabawy w teatr, a zajęcia plastyczne przedstawiające Kubusia i jego przyjaciół to już było prawdziwe – „Puchatkowe szaleństwo” rozwijające wyobraźnię twórczą w dowolnej formie plastycznej.Były więc wydzieranki, wycinanki, rysowanki itp.

W ośmiu spotkaniach uczestniczyło 121 osób w tym 59 os. wzięło udział w grach planszowych.Zainteresowaniem dzieci cieszyły się też edukacyjne gry komputerowe.