You are currently viewing Spotkanie autorskie z Grażyną Wolszczak

Spotkanie autorskie z Grażyną Wolszczak

19 lutego 2009 w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skarżysku-Kamiennej odbyło się spotkanie autorskie z Grażyną Wolszczak. Autorce towarzyszył Cezary Harasimowicz, polski scenarzysta, aktor, dramaturg i pisarz, prywatnie partner życiowy Pani Grażyny.

Grażyna Wolszczak to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Znana jest przede wszystkim z roli Judyty w filmie „Ja wam pokażę” oraz Yennefer w filmie „Wiedźmin”. Bardzo często gości na naszych ekranach w roli Basi w serialu „Na wspólnej”.

Jest również autorką książki „Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą”. Czytelnicy dowiedzieli się co skłoniło autorkę do jej napisania, jakimi zasadami zdrowego trybu życia się kieruje, oraz jak utrzymać tak wspaniałą figurę i wygląd na co dzień.
Rozmawiano także na temat najnowszego filmu „Zamiana”, w którym Grażyna Wolszczak gra rolę małżonki prezydenta. Film ten nakręcony został na podstawie scenariusza Cezarego Harasimowicza. Opowiedzieli oni o kulisach tej superprodukcji.
Na koniec, każdy mógł kupić książkę i zdobyć wyjątkowy autograf aktorki, a także zrobić sobie pamiątkową fotografię.